Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kuś kołobrzeg

Z Jackiem Kusiem, wicestarostą kołobrzeskim rozmawiamy na temat Nowej Lewicy, która stoi w obliczu własnych wyborów i budowy spójnych struktur. Według Kusia, wybory 10 maja są niemożliwe do przeprowadzenia i to się okaże w praktyce, czyli wyborów nie będzie. Polityk lewicy podkreśla, że w Kołobrzegu, mieście, w którym branża turystyczna i gastronomiczna ma duże udziały w ogólnej gospodarce lokalnej, ten trwający już kryzys będzie odczuwalny bardziej. Samorząd ma ograniczone możliwości pomocy pracodawcom i pracownikom, natomiast jak zaznacza Kuś, rozwiązaniem nie jest zwalnianie pracowników od razu. Te firmy, które utrzymują pracowników, powinny być szczególnie nobilitowane przez samorządy - podkreśla wicestarosta. Więcej w materiale wideo.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama