Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Piąte przykazanie dekalogu jest aktualne dla wszystkich, którzy nie przestrzegają zasad ustalonych na czas epidemii. Dotyczy to zarówno osób wierzących, jak i tych, którzy mają inne spojrzenie na świat. Dotyczy to jednak szczególnie katolików w okresie, w którym pojawiają się przepisy umożliwiające powrót wiernych do kościołów w liczbie 50. Wszystko wskazuje na to, że rząd przedłuży zakaz, ale w Polsce, co widzimy na co dzień, paradoksów nie brakuje. O pozostanie w domach apeluje redaktor Piotr Rybczyński, a redaktor Robert Dziemba pokazuje przykład abstrakcji. Rząd wprowadza czas zakupów dla seniorów od 10 do 12. Pomimo, że nikogo nie ma w sklepie, załoga odmawia obsługi klienta, bo jest za młody. I prosi o opuszczenie sklepu. Żadnej taryfy ulgowej. Przed nami być może kontrola korespondencji i wybory korespondencyjne. Ciekawe, czy ktoś będzie sprawdzał, jak głosujemy. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama