Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dajczak kołobrzeg

W tym roku nie odbyło się spotkanie dziennikarzy z biskupem Edwardem Dajczakiem w Koszalinie. Z tej okazji, ksiądz Wojciech Parafianowicz przeprowadził rozmowę z ordynariuszem koszalińsko-kołobrzeskim, w której obok tematyki Wielkiego Tygodnia, Triduum Paschalnego czy Niedzieli Zmartwychwstania, pojawia się także komentarz do obecnej sytuacji, braku uczestniczenia w nabożeństwach, ale także trudności w przyjmowaniu komunii. - Nie mamy leku. Wiemy, w jaki sposób ten wirus jest przenoszony, wiemy, co mamy zrobić. I trzeba sobie jasno powiedzieć. My jesteśmy istotami cielesnymi i równie dobrze możemy się zarazić wirusem w kościele, jak w każdym innym miejscu, jak w sklepie, na ulicy, w domu, w kontakcie z drugim chorym człowiekiem. To wcale nie jest tak, że wchodzimy przez bramę świątyni i w tym momencie wszystkie prawa naturalne są zawieszone i cała biologia nie funkcjonuje - mówi biskup. Zapraszamy do obejrzenia całego rozmowy.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama