Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

30 listopada 2023    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2023    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Zgodnie z obietnicą, specjalnie w lany poniedziałek spotykamy się w audycji "Wyjęci spod prawa". Komentujemy świątecznie, ale odnosząc się do ciekawych kwestii. Podsumowujemy sytuację w czasie epidemii, wskazując na szczególne zachowanie ordynatora rehabilitacji Jarosława Żupańca. Nie sposób nie mówić o ograniczeniach dla obywateli, nie widząc zachowania władzy i zwykłego posła - Jarosława Kaczyńskiego. Piotr Rybczyński komentuje także planowane wybory 10 maja. Według niego, to zwykły zamach majowy. Pytamy także, gdzie w czasie epidemii są nasi posłowie. Zastanawiamy się, czy hejter Marek Wertyński spotkał Jezusa, a także komentujemy katolicki felieton o tym, czy Jezus zmartwychwstały nosi maseczkę. W naszej audycji także komentarz na temat miejskich ulg dla przedsiębiorców dotkniętych problemami finansowymi w wyniki zarazy. Więcej w materiale wideo.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama