Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2023    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2023    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

woźniak na kwarantannie

Radny niezależny Jacek Woźniak przebywa na kwarantannie. Miał kontakt z jednym z zakażonych lekarzy, a zakaz przemieszczania się i pozostania w izolacji zastał go w okolicach Poznania. Radnemu zrobiono test na obecność koronawirusa, który dał wynik negatywny. W audycji "Rozmowy z widokiem na" na antenie Radia Kołobrzeg rozmawiamy o bieżącej sytuacji politycznej, epidemiologicznej, ale przede wszystkim o projektach uchwał na dzisiejszą sesję Rady Miasta, którą nadamy o godz. 13.00. Jak mówi Woźniak, radni mieli już próbę sesji, bo będzie to pierwsza w historii kołobrzeskiego samorządu sesja zdalna, ale nie wyszła ona najlepiej. Więcej w materiale wideo.

Od redkacji
Z dniem wczorajszym, radny Jacek Woźniak został zwolniony z kwarantanny.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama