Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

hok kołobrzeg

Dziś piątek, postanowiliśmy porozmawiać z kołobrzeskimi posłami. Napisaliśmy do posła Czesława Hoca (PiS), aby odpowiedział na nasze pytania. Wczoraj, redaktor Artur Sempruch otrzymał informację od Piotra Budy, urzędującego w biurze poselskim Hoca przy ul. Okopowej, że poseł z naszą redakcją rozmawiał nie będzie. Poseł Hoc naszej redakcji łaski nie robi i ma obowiązek odpowiedzieć na nasze pytania, bo tak stanowi prawo. Oczywiście odpowiedź nie nadeszła. A chcieliśmy dowiedzieć się, jak poseł głosował w sprawie testów na koronawirusa dla wszystkich pracowników służby zdrowia, a także jak skomentuje ostrzeżenia Amnesty International, że pod przykrywką walki z epidemią, w Turcji, na Węgrzech i w Polsce dochodzi do łamania praw człowieka.

Tymczasem nie było najmniejszych problemów, żeby porozmawiać z posłem Markiem Hokiem (PO). Tak jak Hoc, jest on lekarzem i jak stwierdził, faktycznie, nie ma Hoca w Kołobrzegu, gdzieś się schował, co więcej, jest rozczarowany postawą Czesława Hoca, który nie pomaga pracownikom służby zdrowia. Chodzi o jego głosowanie w sprawie testów na koronawirusa.

Według posła Marka Hoka, obecna działalność rządu to dyskretne kroki w kierunku dyktatury. Powszechna propaganda zakłamuje rzeczywistość, nie wykonuje się badań, dzięki czemu można mówić, że walczymy z koronawirusem. Zamiast testów dla Polaków, w Warszawie ląduje potężny Antonow, żeby TVP miała co pokazać w telewizji. Na deser, szykuje się zamach na Polaków w postaci wyborów, a jedyną osobą, która wspierana przez rząd prowadzi kampanię wyborczą, jest Andrzej Duda. A gdy wygra, będzie prezydentem nieuznawanym przez dużą część społeczeństwa, a także być może przez część opinii międzynarodowej. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama