Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hoc kołobrzeg

W związku z komentarzami płynącymi z różnych stron w zakresie wyborów prezydenckich, a także ogólnej sytuacji w kraju, na swoim Facebooku komentarz zamieścił poseł PiS, Czesław Hoc. Zamieszczamy go w tym miejscu.

"W wojnie z koronawirusem, w dobie globalnej recesji gospodarczej, wobec realnej tegorocznej suszy - Nasz Kraj nie może dodatkowo pozwolić sobie na wyniszczający i eskalujący konflikt polityczny! Po przeprowadzeniu wyborów prezydenckich w maju 2020 r. będzie 3,5 - letni okres bez wyborów! To ma być czas naszych wspólnych działań w zbiorowej dyscyplinie i solidarności oraz w duchu patriotycznej odpowiedzialności. 5-letnia, kadencja Prezydenta RP kończy się 6 sierpnia 2020 r. Zgodnie z art. 128 Konstytucji, termin wyborów ogłasza Marszałek Sejmu - obecnie obowiązuje termin - 10 maja! Możliwe inne terminy - tylko 17 maja albo 23 maja (sobota). Powszechne i tajne wybory korespondencyjne to najbezpieczniejsze rozwiązanie! Jeśli nie będziemy przestrzegać Konstytucji - zrodzi się chaos" - uważa kołobrzeski parlamentarzysta.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama