Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


komentarz kołobrzeg

Do wyborów zostało nam mniej niż 2 tygodnie. Sprawdziliśmy stan skrzynek w mieście i oddaje on stan demokracji. Demokracji, która zostanie przetestowana pakietami do głosowania. Porównujemy się do sprawdzonych demokracji, pokazując co chcemy zrobić, a wystarczy spojrzeć na Polskę, aby zobaczyć karykaturę tych, z których chcemy brać przykład. Nasza ilustracja jednej z kołobrzeskich skrzynek jest tego najlepszym dowodem. Tak zostanie wybrany prezydent RP, którym po takim wyborze będzie w Polsce nieuznawany, a w Europie stanie się pośmiewiskiem tych, którzy demokrację szanują.

W audycji rozmawiamy także o tym, że wraz ze zmniejszeniem rygorów sanitarnych, wzrosło zainteresowanie polityką. Nadal jeszcze zdalnie, ale pojawia się aktywność chociażby radnej Aściukiewicz, która przy niewiadomych kwalifikacjach trafia do spółki z udziałem Skarbu Państwa, a potem pyta Zarząd Powiatu, jak oszczędza. Gdyby radna Aściukiewicz zaczęła od siebie, jej pytania miałyby wymiar moralny. A tak stają się satyrą na kołobrzeski PiS. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama