Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba kołobrzeg

Wydaje się, że źle zaczął swoją pracę w Kołobrzegu nowy dyrektor RCK, Maciej Fortuna. Ostatnie pomysły z filmikami promującymi Kołobrzeg, nie tylko, że podzieliły kołobrzeżan pytaniami o zasadność takich wydatków, ale również ich celowością. Pytają radni opozycji, w tym radna Renata Brączyk i Jacek Woźniak. Bo z jednej strony, dyrektor Fortuna odpowiada za kulturę i to jeszcze można przeżyć, ale też odpowiada za promocję i promowanie Kołobrzegu kulturą już przerobiliśmy. Utopiono w tym setki tysięcy złotych bez jakiegokolwiek policzalnego rezultatu. Czy teraz ma być powtórka z rozrywki? Po co "Oda do radości" za ponad 13 tysięcy? Dyrektor na to pytanie nie miał czasu na odpowiedzieć. Tak samo, jak do tej pory nie odpowiedział na pytanie, jakimi projektami promocyjnymi w swoim życiu zawodowym zarządzał i czy zarządzał czymkolwiek w ogóle. Ostatecznie, wygrał konkurs, ale czy to wystarczy?

W naszej audycji rozmawiamy także o przypadkach przeprosin radnego Krzysztofa Plewko czy o wyborach, których wyniki, teoretycznie powinniśmy poznać już za tydzień. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama