Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ławro kołobrzeg

Za nami poniedziałkowe otwarcie galerii handlowych oraz hoteli i ośrodków wypoczynkowych, także w Kołobrzegu. Jak mówi Mariusz Ławro, prezes Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego, nie wszystkie obiekty w mieście otworzyły się, bo obecne przepisy mogą czynić część działalności nieopłacalną i generować straty. - Jeśli nie będzie szerszego otwarcia, to obiekty będą zastanawiać się, czy wznawiać działalność, co więcej, jeśli nie będzie przychodów, będą się zamykać. Tak wąskie otwarcie powoduje wiele problemów ekonomicznych - mówi Ławro. Problem ten zauważa także mecenas Aleksander Bolko, prezes Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej. Jego zdaniem, przepisy muszą być życiowe i wykonalne, inaczej działają na szkodę obywateli, albo prowadzą do powstawania absurdów lub podziemia gospodarczego.  Więcej w relacji wideo z audycji "Rozmowy z widokiem na", która była nadawana w Radio Kołobrzeg i na naszym portalu.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama