Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Niedawno mogliśmy zaobserwować posiedzenie Komisji Skarg i Wniosków, na którym radni, gdyby mogli, ustanowiliby Kołobrzeg miastem wolnym od wszystkiego w stylo kononowiczowskim. Strefa bezatomowa? Proszę bardzo. Strefa wolna od GMO? Się robi. Zakaz 5G? Od ręki. I do tego likwidacja Wi-Fi. I to wszystko intencyjnie. Co więcej, okazało się, że bastionem zdrowego rozsądku jest w Kołobrzegu Prawo i Sprawiedliwość, bo tylko radny tego klubu, Jacek Kalinowski, głosował przeciwko hamowaniu postępu i sprowadzania Kołobrzegu do telekomunikacyjnego średniowiecza. Już dziś mamy problem z zasięgiem w naszym mieście, ale jak widać, możemy mieć jeszcze większe. Przy okazji, nie sposób nie skomentować wydarzeń w RCK. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama