Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

rzepka kołobrzeg

W audycji "Rozmowy z widokiem na", redaktor Piotr Rybczyński i Robert Dziemba rozmawiali dziś z Jackiem Woźniakiem, Kamilem Barwinkiem i Piotrem Rzepką. Zaczęło się od sporu w sprawie sieci 5G i Wi-Fi. Jacek Woźniak tłumaczył się ze swojego głosowania na ostatnim posiedzeniu Komisji Prawa. Jak mówił, działanie radnych jest słuszne i popierają je mieszkańcy. Inne zdanie mieli pozostali radni, a radny Piotr Rzepka stwierdził, że czas skończył z głupotą i on na piątkowej sesji Rady Miasta złoży projekt uchwały ze stanowiskiem przeciwnym do tego, które przegłosowali radni na Komisji Prawa.

Z gośćmi rozmawiano także o planowanym zadłużaniu miasta i emisji obligacji, a także o likwidacji rad osiedli. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama