Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Dzięki odwołanym obostrzeniom, udało nam się wyjść w teren, prosto w okolice wywołującego sporo kontrowersji masztu przy ul. Jedności Narodowej. Na ostatniej sesji odbywała się dyskusja na temat 5G i sieci Wi-Fi. Niektórzy radni, w tym Jacek Woźniak, wskazywali, że to media - w domyśle także i my (zobacz), rozdmuchaliśmy sprawę, przedstawiając ją inaczej, niż wyglądała ona na Komisji Skarg i Wniosków. Mało tego, to projekt uchwały też wyglądał inaczej, niż to pokazaliśmy mieszkańcom. My akurat tego nie zrobiliśmy, ale teraz robimy i pokazujemy, jak z prawdą mija się Jacek Woźniak. Jak mówi Piotr Rybczyński, to taki Gowin kołobrzeskiej polityki, który głosował za, ale się nie cieszył. I pytamy o granice lokalnego populizmu...

W drugiej części nie sposób nie skomentować sprawy wyrzucenia z Klubu Kołobrzescy Razem radnego Dariusza Zawadzkiego. Radny wpadł na pomysł konsultacji społecznych w sprawie zajmowania stanowisk w spółkach miejskich i pełnienia mandatu radnego. Konsultacje nie miały dotyczyć pełnienia funkcji radnego i zajmowania stanowisk w jednostkach powiatowych, bo tam akurat pracuje radny Zawadzki. I teraz pytanie: czy radnego wyrzucono z klubu właśnie za to, czy jednak dlatego, że chciał zrobić "kuku" kolegom? Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama