Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

audycja kołobrzeg

Na antenie Radia Kołobrzeg do historii przeszła audycja "Rozmowy z widokiem na". Od środy 10 czerwca pojawi się audycja na żywo "Studio Reduta". W środku tygodnia od 10.05 do 11.30 jesteśmy do waszej dyspozycji. Będą goście w reducie, spotkamy się na żywo z naszym reporterem w różnych częściach miasta. Będzie polityka, kultura, będzie sport. Będą porady, opinie i komentarze. Chcemy, żeby była to audycja środka i nie tylko w środku tygodnia. Będziecie mogli kontaktować się z nami na Facebooku, a także telefonując do studia, więcej, zapraszamy do Reduty Morast w Porcie Jachtowym, abyście przekonali się, że reduta jest nowa, ale atmosfera jest ta sama, a nawet lepsza. Audycja będzie nadawana na antenie Radia Kołobrzeg, ale także na naszym Facebooku. Zaprasza Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama