Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

reduta kołobrzeg

Dziś zrealizowaliśmy nową audycję w Radio Kołobrzeg i Miastokolobrzeg.pl. To "Studio Reduta", realizowane w Reducie Morast w Porcie Jachtowym. Gościmy tam dzięki uprzejmości Zarządowi Portu Morskiego w Kołobrzegu. Dziś gościliśmy prezydent Annę Mieczkowską, a także radnych: Kamila Barwinka i Jacka Woźniaka, którzy komentowali ostatnie wydarzenia związane z absolutorium. Z prezesem Arturem Lijewskim rozmawialiśmy o sprawach portowych, a także o Błękitnej Fladze dla portu. Z księdzem Piotrem Zielińskim dyskutowaliśmy o "Bożym Ciele", a z Martą Ostapiec, zastępcą dyrektora RCK, poruszyliśmy tematy promocji i kultury. Dariusz Kaleta opowiedział nam natomiast o otwarciu dzisiejszym Galerii Sztuki Współczesnej, a także planach na sezon. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama