Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Brakuje pieniędzy na podwyżki dla strażaków, żeby za swoją ciężką pracę byli wynagradzani ponad standardowo, a więc adekwatnie do ich pracy - bo właśnie taka jest - ponad standardowa. Ale są pieniądze, żeby kupić 16 wozów straży pożarnej dla tych gmin do 20 tysięcy mieszkańców, gdzie będzie największa frekwencja wyborcza. Tylko idiota nie domyśliłby się, że chodzi o mobilizację elektoratu Andrzeja Dudy. Powód? PiS ma problem z kampanią, która ugrzęzła w mule. Gminy powyżej 20 tysięcy mieszkańców na wóz strażacki dla OSP liczyć nie mogą. Na wóz liczyć nie mogą także te gminy, gdzie jest on potrzebny. One muszą radzić sobie same, tak samo, jak musi radzić sobie partia, żeby ratować spadające poparcie swojego pupila w pałacu prezydenckim. Pomaga mu w tym telewizja publiczna, w której niedawno odbyła się debata prezydencka, z tak kretyńskimi pytaniami, że to wstyd w historii mediów jako takich.

A co w Kołobrzegu? Zawitaliśmy do Kołobrzeskiego Lasu, do Dębu Bolesław, który co roku odwiedzał Antoni Szarmach. Ten zasłużony dla Kołobrzegu obywatel zmarł w minionym tygodniu. Komentujemy także decyzję w RIO w sprawie uchwały Rady Miasta Kołobrzeg z pomocą dla przedsiębiorców. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama