Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na czas wyborów Pis zawsze chowa najbardziej nielubianych i kontrowersyjnych polityków. Zniknął Antoni Macierewicz, który jest w stanie zrobić wiele zamieszania samym swoim pojawieniem się, albo spowodować katastrofę kolejną magiczną wypowiedzią o katastrofie smoleńskiej w stylu 10 wybuchu, który wykryły czujniki sejsmiczne na Antarktydzie. Tak też na drugą turę ukryto w szafie Jarosława Kaczyńskiego, ziejącego w ostatnich tygodniach nienawiścią i zdaniami, które w ciągu jednego dnia mogłyby zatopić kampanię Andrzeja Dudy. I nagle jutro, w Kołobrzegu konferencję prasową zwołuje Czesław Hoc. Nic się nie stało, nic się nie wydarzyło, ale lider kołobrzeskiego PiS, który na co dzień nie ma czasu odebrać telefonu i odpowiedzieć na pytania w związku z tym, co w kołobrzeskim PiS się dzieje, nagle sobie przypomniał, że ma coś ważnego do powiedzenia, bo partia rozliczy go z udziału w kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. A będzie tak na pewno, gdy Duda te wybory przegra. Więc na wszelki wypadek zwołuje się konferencję, na której nie będzie nic ciekawego do usłyszenia.

Zapytamy więc posła Hoca, dobrego kumpla szeregowego posła Kaczyńskiego, gdzie został on schowany. Może łowi ryby nad jakimś zalewem? Pewnie poseł Hoc nie wie, a jak nie wie, to sprawdzimy co wie także w innych sprawach, bo w temacie kampanii wyborczej, raczej kołobrzeski polityk ma niewiele do powiedzenia, chyba, że jako lekarz medycyny powtórzy słowa Andrzeja Dudy w temacie szczepień. Ale to jutro. Konferencję prasową nadamy na żywo na naszym Facebooku.

Robert Dziemba

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama