Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kędziorski kołobrzeg

Za nami kolejne wydanie audycji "Studio Reduta". Gościliśmy dziś ciekawych gości, był szef RSTU, komendant Straży Miejskiej, dyrektor Muzeum Oręża Polskiego wraz z komandorem Zlotu Zimnowojennego, dzierżawca amfiteatru, a na koniec, Monika Dziedzic z RCK. Mariusz Ławro mówił o sytuacji z turystami, Aleksander Ostasz i Łukasz Gładysiak podsumowali Zlot Zimnowojenny. Mirosław Kędziorski opowiadał o ciekawych interwencjach, jak ta z ulicy Bałtyckiej, gdy mieszkańcy prosili, żeby wyciszyć mewy i zbudować im jakieś karmniki. Był też dzierżawca amfiteatru i zapraszał na imprezy, bo amfiteatr już od minionego wtorku jest czynny.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama