Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

180 tysięcy złotych - tyle nie chce dać starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, jako organizator Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu harcerzom, którzy władają miejskim terenem wokół Reduty Solnej, a tym samym administrują działkami, na których znajduje się Skansen Morski. We wrześniu skończy się umowa, ale negocjacje się już skończyły. Starosta chce wygaszenia trwałego zarządu harcerzy dla działek w porcie. To byłoby już trzecie podejście do sprawy, bo poprzednie dwa zakończyły się fiaskiem. A prawda jest taka, że w tej części portu konia z rzędem temu, kto widział statutową działalność harcerską na tej działce. W ogóle powstaje pytanie o to, jaka jest wartość dodana dla miasta w związku z posiadaniem działki przez ZHP.

W audycji komentujemy awans Artura Dąbkowskiego, który został kierownikiem sanatorium "Mewa", zwracamy uwagę na zagrożenie koronawirusem, a także powracamy do pozornych nieprawidłowości, którymi mieszkańców zainteresował związek zawodowy w RCK. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama