Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

racinowski kołobrzeg

Dzisiejszą audycję "Studio Reduta", realizowaną na żywo, rozpoczęła konferencja starosty Tomasza Tamborskiego. Potem odwiedził nas Marcin Racinowski, pełnomocnik prezydenta ds. osób niepełnosprawnych, który opowiadał o problemach osób niepełnosprawnych, zapowiedział także sztangę na molo, ale również poinformował o rowerze miejskim dla osób niepełnosprawnych. Artur Lijewski, prezes Zarządu Portu Morskiego, mówił o portowych przeładunkach i inwestycjach. Jak widać, w porcie Kołobrzeg dzieje się dużo, a będzie dziać się jeszcze więcej. Z Remigiuszem Jankowskim rozmawialiśmy o Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej Kołobrzeg, którą można wesprzeć finansowo, Grupie Paramedic oraz wyprawie do Czarnobyla. Audycję zakończyliśmy imprezami w amfiteatrze.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama