Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Kołobrzeg nie ma ostatnio szczęścia. Woda zalała nową ulicę, ale z niewielkiego deszczy powstało także kolejne już zalanie ulicy Łopuskiego. Mamy być najlepszym miejscem do życia, niedługo zapłacimy podatek od deszczówki, która nas zalewa. Czy to oznacza, że Kołobrzeg ma być też miastem wodą płynącym? Do tego zapada się klawiszujący bulwar prowadzący na molo - inwestycja za kilka milionów. Albo źle go zbudowano, albo źle go eksploatujemy... Dzieci pójdą do szkoły bez maseczek, ale my w sklepach musimy je nosić. Dziecko w szkole rozwiąże zadania przy tablicy bez maski, ale żeby kupić batonika, będzie musiało ją założyć. Takie lokalne paradoksy mijającego tygodnia, ale można też znaleźć inne, jak na przykład wizyta wakacyjna szeregowego posła Jarosława Kaczyńskiego na Karsiborze. Szkoda, że towarzyszący mu poseł Czesław Hoc nie zaprosi go do Kołobrzegu na wyspę na Parsęcie. Może szybciej by znikła. A swoją drogą, ciekawe czy Hoc powiedział prezesowi o Marku Wertyńskim i opisach o gejowskich dziennikarza i jakimś parlamentarzyście, bo przecież będziemy udawać, że nie wiemy, kto nim jest. Może szybciej Wertyńskiego by złapali? Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama