Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reduta kołobrzeg

Za nami już powakacyjne wydanie audycji środka tygodnia w Radio Kołobrzeg. "Studio Reduta" odwiedziła dziś prezydent Anna Mieczkowska, która mówiła o sytuacji w kołobrzeskich szkołach, perypetiach samorządu, uczniów i rodziców. I to z tymi ostatnimi jest sporo kłopotów, także dlatego, że nieprecyzyjne są przepisy, a każdy boi się o własne bezpieczeństwo. Z Dariuszem Hocem, komendantem powiatowym Policji w Kołobrzegu podsumowujemy sezon pod kątem bezpieczeństwa i pytamy językiem naszych niektórych czytelników, dlaczego policjanci nic nie robią. Jak mówi Hoc, w tym sezonie, w którym nie było Sunrisu, było więcej zgłoszeń i akcji, niż rok temu. Ale są też i plusy. Naszym trzeci gościem był szef Komisji Rewizyjnej w Radzie Miasta i przewodniczący Klubu PiS, Maciej Bejanrowicz, z którym rozmawialiśmy o bieżącej pracy Rady Miasta i najbliższej sesji. Bejnarowicz mówił m.in. o tym, że chce kontroli Stref Płatnego Parkowania pod kątem ich legalności.

W części kulturalnej gościliśmy Małgorzatę Maj i Darka Jakubowskiego, który uhonorował naszą mewę (pewnie dalekie kuzynostwo Mariana), kartonowym medalem z literą "M". Rozmawialiśmy o Targu Solnym, nowych Marianach i kulturze w Kołobrzegu.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama