Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Tym razem komentarz tygodnia zarejestrowany został w Budzistowie w czasie ciekawej imprezy, jaką był Festyn Wczesnośredniowieczny. Piotr Rybczyński zastanawia się, jak skończy się sprawa związana ze spożywaniem alkoholu na schodach przy molo. Chcą tego mieszkańcy, a prezydent Anna Mieczkowska obiecała mieszkańców słuchać. Za alkoholem w tym miejscu jest część radnych. Na razie decyzji nie ma, ale pytanie oto jest takie: jak kształtuje się kołobrzeski synkretyzm? Jak wygląda słuchanie mieszkańców? Wystarczyło bowiem zrobić Jarmark Solny, żeby niektórym przeszkadzała sprzedaż wina na ulicy Narutowicza, bo za blisko kościoła. Ale cóż, w czasach politycznej poprawności głupota uskrzydla...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama