Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeżanie kołobrzeg

W dzisiejszej audycji "Studio Reduta" gościliśmy mieszkańców osiedla, które podzielić ma słynny już wiadukt. Był u nas Andrzej Mielnik i Danuta Kasperska, która na wójcie Włodzimierzu Popiołku nie zostawiła suchej nitki (za tydzień zaprosiliśmy do audycji radnego Tomasza Królikowskiego, wiceprzewodniczącego Rady Gminy Kołobrzeg, zaprosimy także wójta Włodzimierza Popiołka).

Naszymi gośćmi byli dziś także: Tomasz Tamborski - starosta, Aleksander Ostasz i Łukasz Gładysiak z Muzeum Oręża Polskiego, a także Halina Filip - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Małgorzata Maj - Radio Kołobrzeg.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama