Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

barwienk kołobrzeg

Sklep socjalny ma być ofertą dla najbiedniejszych i potrzebujących wsparcia, a także dla seniorów. Jego organizatorem będzie Fundacja "Wolne Miejsce", która w Kołobrzegu współorganizuje Wigilię dla Samotnych czy Śniadanie Wielkanocne. Z tej oferty, jak mówi Kamil Barwinek w audycji "Studio Reduta", będą mogli skorzystać podopieczni MOPS oraz członkowie Klubu Seniora. Przedsięwzięcie ma ruszyć w przyszłym roku, a miasto ma na ten cel wyasygnować pomieszczenie.

Obok Kamila Barwinka, naszym gościem Była Anna Mazurek w temacie edukacji w powiecie w czasie pandemii, z radnym Krzysztofem Plewko rozmawialiśmy o Mirocicach, z Martą Ostapiec, zastępcą dyrektora RCK o Festiwalu Rybnym, a z Jarosławem Jerrym Bogusławskim o Targu Solnym.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama