Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Komentarz tygodnia, pt. "Wyjęci spod prawa", to audycja emitowana w każdy poniedziałek na antenie Radia Kołobrzeg. Można go obejrzeć także na naszym portalu. Tym razem Piotr Rybczyński i Robert Dziemba odwiedzili ciekawą imprezę, jaką jest Targ Solny. Dostali odrobinę centralnego ogrzewania, dymem po oczach, a nawet propozycję strawy. Przedstawiciele obu redakcji skomentowali fakt niezaproszenia ich przez posła Czesława Hoca na spotkanie z mieszkańcami. Jak zauważył Piotr Rybczyński, niespecjalnie jest zainteresowany spotkaniami, które nic nie wnoszą, albo konferencjami prasowy posła, które przypominają biegunkę słowną połączoną z partyjnym przekazem dnia. Autorzy komentarza powrócili do tematu karty turysty, podwyżki opłaty uzdrowiskowej, a także ostatniej sesji Rady Powiatu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama