Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

covid kołobrzeg

Nasz czytelnik (dane do wiadomości redakcji, przesłał nam nie tylko zdjęcia, ale także relację tego, co zaobserwował w kołobrzeskim szpitalu. Pisze tak:
"Czytam te wszystkie zaostrzenia maski zachowanie odstępu. Namioty pod szpitalem. I jestem przerażony. Widzę jak pod wejściem do szpitala stoi karetka wychodzą z niej personel w białych skafandrach tym samym wejściem wchodzą inni. Nic by mnie nie zdziwiło gdyby nie to że słychać że mają człowieka z covidem i pytają czy szpital przyjmie. My w ogóle nie jesteśmy przygotowani. Wychodzi pan z napisałem na fartuchu Wojtek i mówi, że nie ma miejsc na takiego pacjenta. Awantura pod szpitalem. Dla mnie jako pacjenta: czekam w kolejce długiej, temperatura, bez maski nie wejdę, zakaz odwiedzin. W końcu mnie wpuszczają, bo mama nie ma nikogo, prócz mnie! Przez kilka dni jak tam przychodzę muszę odczekać w kolejce. Po czym pod wiatą szpitalna, gdzie przyjeżdżają karetki z zakażonymi, stoi personel szpitala, pielęgniarki z Izby Przyjęć, palą fajki bez masek, bez rękawic, gdzie jakaś odległość. Personel sprzątający również z koszulką z napisem "food". I jeszcze ciężarna. Od nas wymaga się zachowania dystansu, masek. A sam personel szpitala tego nie robi i jeszcze rozmawia z personelem z karetek gdzie jest pacjent zakażony. Ręce opadają! W załączeniu zdjęcia. Jak personel jest zabezpieczony i co robi! Proszę o interwencję! Bo to oni potem mogą nas zakazić!".

To nie pierwszy taki sygnał spod kołobrzeskiego szpitala, gdzie wczoraj na prośbę starosty dostawiono namioty dla osób czekających na wejście do szpitala. Ponieważ sygnały są niepokojące, a sprawa poważna, wysyłamy te sygnały zarówno do kierownictwa szpitala, jak i do przewodniczącego Rady Szpitala z prośbą o wyjaśnienie i interwencję, jeśli faktycznie takie sytuacje mają miejsce.

Od redakcji:
Po naszej publikacji otrzymaliśmy telefon od jednej z kobiet, która jest na zdjęciu. Była ona zbulwersowana opinią naszego czytelnika, bo nie jest w ciąży. Odnotowujemy więc ten fakt. Otrzymaliśmy również odpowiedź od rzeczniczki kołobrzeskiego szpitala:
"W odniesieniu do zamieszczonego artykułu informuję, że Dyrekcja Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu podtrzymuje bezwzględny zakaz palenia na terenie placówki. Wobec personelu nieprzestrzegającego zakazu zostaną wyciągnięte konsekwencje".

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama