Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tamborski kołobrzeg

Małe przesilenie polityczne w obozie władzy związane z próbą wydzierżawienia działek w Podczelu, stało się okazją do politycznego komentarza. Z Platformy Obywatelskiej odszedł Piotr Lewandowski, zasilając Klub Nowy Kołobrzeg. Powstaje pytanie, jakie będą dalsze relacje Kołobrzeskich Razem z Klubem Nowy Kołobrzeg, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Anna Mieczkowska nie stanęła w obronie atakowane Piotra Lewandowskiego czy grillowanego w internecie Adama Hoka. Stąd pytanie do Tomasza Tamborskiego, o integralność układu Kołobrzescy Razem i Nowy Kołobrzeg. A jeden z liderów kołobrzeskiej Platformy Obywatelskiej jest szczery i jak wskazuje, od początku podnosił na zarządzie partii pewne problemy, jak konkurencja wyborcza, czy powstanie Nowego Kołobrzegu, ale zapewniano go, że wszystko jest pod kontrolą. A skoro tak jest, to on oczekuje teraz konferencji pani prezydent, a także szefa Klubu Kołobrzescy Razem i Nowy Kołobrzeg. Pokaże to, czy Anna Mieczkowska ma większość w Radzie Miasta i czy sytuacja jest opanowana. To nie jedyna krytyka starosty, także w odpowiedzi na pytania, czy statek z logo PO tonie...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama