Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hok kołobrzeg

Poseł Koalicji Obywatelskiej, Marek, skomentował wczorajszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który jego zdaniem jest politycznym odbiciem działań PiS, na które Jarosławowi Kaczyńskiemu przez 5 lat nie starczyło odwagi, dlatego zdecydował się na ten ruch przeciwko milionom Polek w stanie epidemii i kolejnych zakazów, wynikających z zagrożenia zarażeniem, wiedząc, że ograniczy to protesty oburzonych obywatelek. Obecną sytuacją po decyzji politycznego i nieprawidłowo obsadzone trybunału poseł Hok nazywa dramatyczną i jako lekarz ginekolog nie ma słów, aby nazwać to, na co skazano polskie kobiety.

Z posłem Hokiem rozmawiamy także o ostatnich ustawach sejmowych, których posłem sprawozdawcą był drugi kołobrzeski poseł - Czesław Hoc. Nie wystąpi on w naszych mediach, bowiem najlepiej czuje się w upolitycznionych i kompletnie poddanych mediach publicznych. Tam nikt nie zadaje niewygodnych pytań i nie ma żadnej krytyki. Widać to wyraźnie, bo ostatnio pisowskiemu posłowi nie spodobały się artykuły kołobrzeskich dziennikarzy, czemu dał wyraz na swoim facebookowym profilu. Jak mówi Marek Hok, poseł Hoc nie miał chyba odwagi i z pomysłami swojej partii nie pojawił się na sejmowej Komisji Zdrowia. Jego wystąpienia prorządowe określił jako wazeliniarskie, nawiązując do obrony ministra Szumowskiego, który po obronie posła Hoca ministrem być przestał, a teraz ciągnie się za nim łańcuch afer. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama