Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

studio reduta kołobrzeg

Na początek odwiedziła nas prezydent Anna Mieczkowska, rozmawiamy z nią o bieżącej sytuacji związanej z pandemią i funkcjonowaniem miasta w specyficznej sytuacji, ale także o ogólnopolskim proteście. Następnie pełnomocnik ds. spółpracy z radami osiedli i budżetu obywatelskiego Joanna Pawlak przybliżyła zasady głosowania w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Pierwszą godzinę zamknęła naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Aleksandra Kozieł-Klein. W drugiej godzinie rozmawiamy z Albertem Stankowskim, dyrektorem Muzeum Getta Warszawskiego i nauczycielem języka niemieckiego i angielskiego z ZS im. Mikołaja Kopernika Markiem Kiesiem.

Odwiedził nas również prezes Komunikacji Miejskiej Michał Jaczyński i Andrzej Kisiel z Regionalnego Centrum Kultury.

Zapraszamy do oglądania i słuchania.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama