Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tamborski kołobrzeg

Starosta Tomasz Tamborski brał udział w środowym marszu kobiet. Zamiast starosty, wolelibyśmy porozmawiać z posłem Czesławem Hocem z PiS. Dzwoniliśmy do niego, ale ani nie odbierał telefonu, ani nie oddzwonił. Stanowiska nie chciał zabierać także Maciej Bejnarowicz z Klubu PiS w Radzie Miasta. Skoro więc opozycja nie chce mówić, rozmawiamy z tymi, którzy protesty wspierają. Tamborski ma wyrobioną opinię i uważa, że wyrok trybunału w czasie epidemii nie jest przypadkiem. I tak pan z kotem, pan w todze i pan w sutannie zgotowali kobietom ten los. Ze starostą rozmawiamy także o łamaniu przepisów na protestach, jakie chce stawiać prokuratura, a więc nieprzestrzeganiu dystansu, łamaniu zakazu zgromadzeń czy przekleństwa. A co na to nasz rozmówca? Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama