Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

mieczkowska kołobrzeg

Z prezydent Anną Mieczkowską rozmawiamy m.in. o jej kwarantannie. Jak mówi nasza rozmówczyni, w jej rodzinie wystąpił koronawirus, a ona gdy tylko dowiedziała się o tym fakcie, zawiadomiła Sanepid i poddała się odosobnieniu. Jak dodaje, jest zdrowa i czuje się dobrze. Prezydent Kołobrzegu komentuje sytuację w mieście, ale także o bieżących wydarzeniach politycznych. Jak mówi, obywatele poczuli się oszukani. Władza nie radzi sobie z epidemią. W dodatku, w tym samym czasie pseudotrybunał podejmuje decyzję, która Polaków oburzyła, zdenerwowała. Ludzie wychodzą na ulice, bo mają dość. - Rządzący mają problem i nie wiem, co zrobią. Ja wiem, co ja bym zrobiła - komentuje Mieczkowska. Co by zrobiła? Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama