Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

lijewski kołobrzeg

Trwa kolejne wydanie audycji "Studio Reduta". Małgorzata Grotto i Jacek Woźniak - radni Rady Miasta Kołobrzeg, komentowali sprawę na ulicach miasta i zaangażowanie młodych ludzi w protesty przeciwko wyrokowi trybunału Przyłębskiej. Z Arturem Lijewskim rozmawialiśmy o sytuacji w kołobrzeskim porcie. Jak mówi prezes Zarządu Portu, trwa przygotowanie do przekazania Reduty Solnej na majątek spółki portowej, która dzięki temu chce połączyć Port Jachtowy z Portem Rybackim.

Z Anetą Cieślicką, powiatowym rzecznikiem praw konsumenta, rozmawiamy o sytuacji konsumentów w okresie pandemii, szczególnie w zakresie zakupów internetowych. Dotyczy to nie tylko firm handlujących w internecie, ale również firm kurierskich i firm pośredniczących w kontakcie z firmami kurierskimi.

Z Katarzyną Karaźniewicz – Deczyńską rozmawiamy natomiast o sytuacji w kołobrzeskich szkołach w okresie pandemii. Audycję tradycyjnie prowadzi Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama