Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tamborski kołobrzeg

Kolejna dogrywka ze starostą Tomaszem Tamborskim. Generalnie, po wczorajszym wpisie posła Czesława Hoca z PiS, który zastanawia się, dlaczego młodzi ludzie protestują na ulicach i wskazuje, że nie ma u nas uchodźców, walczy się z mafią vatowską czy inne cuda rządu PiS mają miejsce, a tu się mimo to protestuje - o tym chętnie z posłem byśmy porozmawiali. Po co jednak lekarzowi endokrynologowi trudne pytania i nawet krytyka. W takim przypadku o zachowanie kołobrzeskiego posła pytamy innych polityków. Tomasz Tamborski nawet nie próbował wznieść się na "wyżyny" intelektualne prezentowane w omawianym artykule, więc pytamy, czy poseł żyje w pewnym oderwaniu, jak w filmie "Good bye Lenin"?

Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy także o kolejnych protestach na ulicach naszego miasta. Jak mówi kołobrzeski polityk, nie jest zwolennikiem aborcji na życzenie, jest zwolennikiem zniszczonego przez trybunał Przyłębskiej kompromisu. Więcej, nie rozumie postulatów zgłaszanych przez liderkę Strajku Kobiet, Marię Lempart, która wzywa legalnie wybrany rząd do dymisji. Powstaje pytanie, jako kto to robi, w jakim trybie i jako kto chce przejąć władzę konstytucyjną? Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama