Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Rząd niemający projektów ustaw, premier, który z dnia na dzień ogłasza zamknięcie cmentarzy, albo na weekend zmienia brzmienie projektu swojego rozporządzenia - do tego już przywykliśmy. Do pandemii nie jest przygotowana Polska, bo nikt jej do tego nie przygotował. Nie przygotowali się do tego także przedsiębiorcy. Jak wynika z ich piątkowej konferencji w Kołobrzegu, jak nie dostaną wsparcia od rządu, to padną. Po tak udanym sezonie w Kołobrzegu i powszechnej wiedzy o tym, że nadejdzie druga fala koronawirusa, powstaje pytanie, jak oni na tę sytuację przygotowali i siebie, ale i swoich pracowników? Zwołana przez polityków Platformy Obywatelskiej konferencja prasowa na to pytanie nie odpowiada.

W kołobrzeskiej polityce mamy także nowego pełnomocnika prezydenta do spraw równego traktowania. Dziennikarze pierwszego rzecznika niemal ukrzyżowali, za to Małgorzata Maj, która sama z mediów się wywodzi, ma spokój. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama