Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hok kołobrzeg

Z Anną Bańkowską, członkiem Zarządu Województwa oraz posłem Markiem Hokiem rozmawiamy na temat przeniesienia z Kołobrzegu do Szczecina dyspozytorni Pogotowia Ratunkowego. Jak mówią nasi goście, sprawa jest skandaliczna i niebezpieczna, bowiem realizowana w czasie epidemii. Pracownicy są przeciwko temu pomysłowi, nie chcą też być pracownikami Urzędu Wojewódzkiego. Wskazują, że wojewoda ignoruje w tej sprawie pisma samorządu, a poseł Czesław Hoc, który publicznie został wezwany do interwencji, milczy. Sprawdziliśmy - na swoim Facebooku wypisuje hasła, jak to dobrze jest za rządów PiS w Polsce. Zdaniem posła Marka Hoka, te wszystkie działania to zamach na nasze życie, zdrowie i bezpieczeństwo, szczególnie w czasie pandemii. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama