Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


komentarz kołobrzeg

Nauczyciele poczekają na swoją kolej w narodowym programie szczepień i to pomimo faktu, że już od dziś muszą iść do pracy i ryzykować swoje zdrowie. Za to problemu z zaszczepieniem nie mają pracownicy nieczynnych sanatoriów. Działają tam szpitale uzdrowiskowe, więc ich pracownicy, choć ich praca w tych zakładach jest zamrożona, zostali lub zostaną zaszczepieni. Chwalił się tym radny Artur Dąbkowski, szef "Mewy", ale także Monika Czajkowka, szefowa "Villa Fortuna". Dąbkowski pisze, że zaszczepiony został prezes Uzdrowiska Kołobrzeg SA. Kto jeszcze z politycznych działaczy, pracujących w branży uzdrowiskowej, został zaszczepiony? Tak ustalił rząd. Za to nauczyciele muszą pracować bez szczepień...

W audycji poruszamy także przypadek radnego Krzysztofa Plewko, który złożył rezygnację z Klubu PiS w Radzie Miasta. Przy okazji okazało się, że radny został usunięty z szeregów Prawa i Sprawiedliwości. To ciekawe, bo słyszeliśmy o tym już w lutym 2020 roku. Usunięto go dwa razy? Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama