Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


komentarz kołobrzeg

Prezydent Anna Mieczkowska listy pisze, a to w sprawie COVID, a to w sprawie przedsiębiorców. Spotkałaby się z kimś z rządu, ale w Warszawie nikt z samorządowcami z Platformy spotykać się nie chce. Bo w Warszawie jest rząd PiS. Być może prezydentowi Kołobrzegu pomógłby poseł Hoc, ale nawet nie wiadomo gdzie jest i co robi. COVID spowodował, że poza komunikatami na Facebooku zapadł się pod ziemię. Za to w Kołobrzegu z gościnnymi występami pojawia się marszałek Olgierd Geblewicz ze Szczecina, także z Platformy i mówi, co czują kołobrzeżanie i na kogo będą głosować, choć wcześniej zaznacza, że to nie czas na takie deklaracje, bo jest COVID. Ten koncert absurdów uzupełnia kolejka seniorów do przychodni, w celu zapisania się na szczepienia, choć zapisywać się już nie można. Chaos, pretensje, seniorzy zamartwiający się o swój los. Nic dziwnego, że politycy wolą pisać swoje plany w ciszy. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama