Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


mieczkowska kołobrzeg

Samuraj przemówił i zrobiła się z tego afera, taka, że wplątał się w nią marszałek województwa. Głos zabrał także Jacek Woźniak, który niczym Kevin sam w domu raz do roku pojawia się u nas na gwiazdkę. Co na to prezydent miasta? Anna Mieczkowska uważa konsekwentnie, że są ważniejsze sprawy w okresie epidemii, niż wybory. Nie zgadza się z opiniami innych polityków, że kampania wciąż trwa. Co do listów, które wysyła jako prezydent, jej zdaniem jest to niezbędne i nawet jeśli ktoś to krytykuje, ona dalej będzie domagała się równego traktowania kołobrzeskich przedsiębiorców. Do skutku.

Anna Mieczkowska już zapowiedziała, że w wyborach prezydenckich wystartuje. Powód jest oczywisty. Swoją 10-letnią służbę miastu ogłosiła w ramach swojego kontraktu wyborczego. Po 5 latach, zamierza poddać się ocenie mieszkańców i liczy na pozytywne rozstrzygnięcie. Dodaje również, że nie jest skonfliktowana ze starostą Tomaszem Tamborskim, a miasto i powiat wspólnie realizują projekty. Jest gotowa na współpracę z każdym, aby w interesie Kołobrzegu. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama