Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


kuś kołobrzeg

Nowa Lewica ma zapewne sporą rolę do odegrania w miejskiej polityce, ale jak na razie zastanawia się nad tym, jak ta rola ma wyglądać. Obecnie, lewica współrządzi w powiecie, ale w mieście ma tylko jednego radnego i jedną radną sympatyzującą w lewą stronę. Lewicy nie ma w zarządzie miasta. Czy to się zmieni? Czy Nowa Lewica będzie miała prezydenta? O tym rozmawiamy z liderem lewej strony sceny politycznej Kołobrzegu Jackiem Kusiem. Jak mówi, lewica ma swojego kandydata na prezydenta . Jest nim oczywiście Wioletta Dymecka. Skoro wiemy, że w wyborach wystartuje też Anna Mieczkowska, to czy dwie kobiety to nie za dużo? Ale Jacek Kuś wskazuje, że nie jest wykluczone, że Lewica będzie brała udział w wyborach jako partner koalicji, w której będzie właśnie Anna Mieczkowska. Bo Lewica pozytywnie ocenia zarówno rządy z obecną panią prezydent, ale także ze starostą Tomaszem Tamborskim. A w ogóle, do wyborów są 3 lata... Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama