Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


bejnarowicz kołobrzeg

W dogrywce "Studio Reduta" rozmawiamy o polityce. Konsekwentnie pytamy liderów poszczególnych opcji oraz wymienianych kandydatów na prezydenta, czy będą startować i czy przygotowują się do wyborów samorządowych w 2023 roku. Tym razem, gościem naszym był Maciej Bejnarowicz, szef Klubu PiS w Radzie Miasta, który jednak do samej partii nie należy. Jak powiedział nam, jest gotowy do startu w wyborach, ale to nie jest na tyle oczywiste, żeby powiedzieć, że wystartuje. Powód? Nie tylko czas, ale nie wiadomo, czy PiS będzie miał własnego kandydata i czy będzie nim właśnie Maciej Bejnarowicz. Do wysłuchania i obejrzenia tej ciekawej rozmowy zaprasza Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama