Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


komentarz kołobrzeg

Kryzys, COVID'19, bezrobocie i pomysły co zrobić, gdy już nas odmrożą. Pod takimi hasłami minął nam ostatni tydzień. Do tego doszli związkowcy miejskich spółek, którzy chcą podwyżek o poziom inflacji, choć, jak można przeczytać w komentarzach, to sprawiedliwe wyrównanie o wzrost cen w 2020 roku. Do tego dochodzi Maciej Bejnarowicz, który w sumie mógłby wystartować na prezydenta z poparciem PiS, ale nie wie czy startować. I nie dlatego, że jest koronawirus. A na deser jego koleżanka z PiS, radna Barbara Aściukiewicz, która nadesłała do naszej redakcji sprostowanie. Starosta podał przykład skarbniczki Barbary Ostrowskiej, która będąc mieszkanką powiatu kołobrzeskiego, otrzymała jako miejsce szczepienia Gniezno. Według radnej PiS, to nie jest skandal, a przecież pani skarbnik może zrezygnować z tego szczepienia i zapisać się na kiedy indziej. Na razie nie wiadomo na kiedy. I ten antyporadnik życia  polecamy naszym czytelnikom i słuchaczom na ten tydzień. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama