Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


tamborski kołobrzeg

W dogrywce "Studia Reduta" rozmawiamy ze starostą Tomaszem Tamborskim. Temat? Wybory prezydenckie, gdyż to od wypowiedzi starosty na antenie TKK rozpoczęła się dyskusja na temat tego, kto w wyborach za nieco ponad 2 lata wystartuje. Tomasz Tamborski rozpoczął odpowiedź na pytanie o swój start w wyborach od wskazania, że elekcja w 2023 roku będzie miała niezwykle ważne znaczenie nie tylko dla Polaków, ale i dla kołobrzeżan. Wybierać będziemy parlamentarzystów, ale również samorządowców. Tamborski chce, aby Kołobrzeg miał posła, senatora, aby byli to przedstawiciele sił demokratycznych. Ponadto, istnieje kwestia wygranych wyborów w powiecie, ale też w gminach, w tym w gminie Kołobrzeg, z którą chce połączyć się miasto Kołobrzeg. Jeśli idzie o wybory, starosta wskazał, że w audycji w TKK powiedział prawdę, czyli jak wyglądają jego spotkania z mieszkańcami, którzy namawiają go do startu w tych wyborach, czego on nie wyklucza. Co więcej, Tamborski przypomniał, że jest członkiem "Kołobrzeskich Razem", że gra w drużynie, ale patrzy dalekosiężnie, bo to jest ważne dla Kołobrzegu i mieszkańców: kto będzie prezydentem Kołobrzegu, także po to, aby był to kandydat, który wygra w pierwszej turze. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama