Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

goliński kołobrzeg

W audycji "Studio Reduta" gościliśmy dziś zastępcę dyrektora Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, Jacka Golińskiego. Rozmawialiśmy o sytuacji kołobrzeskiej placówki, zwłaszcza w momencie ogłoszenia niemal 30 tysięcy dobowych zarażeń koronawirusem w Polsce. W samym powiecie kołobrzeskim, sytuacja nie jest zła. Przyrost zarażeń wynosi tu 25 osób na dobę, dlatego szpital nie odczuwa aż tak bardzo napływu pacjentów na oddział covidowy. Zakład radzi sobie jak może, ale oczywiście jest to stan na dzień dzisiejszy. Jak mówi doktor Goliński, jesteśmy trudną grupą etniczną i czasami nawoływanie o dystans, o maseczki nie odnosi rezultatów, a pamiętać należy, że bez tego czekają nas problemy. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama