Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Audycja "Wyjęci spod prawa" to nie tylko komentarz do spraw minionych, a tych nie brakowało, od wyboru prezesa PŻB pod podpisanie dokumentów na budowę nowych mieszkań. Komentarz tygodnia to także publicystyczne podsumowanie tego, co się wydarzy. A we wtorek odbędzie się sesja Rady Miasta Kołobrzeg. Jeden z projektów uchwały dotyczy miejsca spożywania alkoholu na schodach przy molo. Wszystko wskazuje, że pomysł ten nie ma powodzenia, gdy tymczasem popierają go mieszkańcy. Ale to nie koniec perypetii radnych. Rada zajmie się również planem zagospodarowania przestrzennego w Podczelu, który jest jednym wielkim bublem. Jego przyjęcie grozi miastu sporymi konsekwencjami prawnymi. Co więcej, dokument ten nie ujmuje spraw związanych z obiektami historycznymi na terenie Podczela. To nie pierwszy bubel planistyczny, który trafia na sesję. I nie pierwszy, który w automacie po uchwalenie trafi na drogę prawną.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama