Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

zawadzki kołobrzeg

Dlaczego nie można spożywać alkoholu na schodach przy molo? Bo, jak wynika z wypowiedzi radnych, młodzież jest nieodpowiedzialna. Młodzież jest odpowiedzialna w czasie wyborów. Wtedy jest młodzieżą, której los trzeba poprawić. W Kołobrzegu, władza przeprowadziła konsultacje i okazało się, że kołobrzeżanie chcą wypić sobie piwo na schodach przy molo. Temat podchwycił radny Dariusz Zawadzki, który obiecał inicjatywę uchwałodawczą w tej sprawie. Projekt przedłożył Klub Radnych Niezależnych. I podczas wczorajszej sesji większość radnych była przeciwko. Jak mówi radny Zawadzki, zabrakło odwagi radnych i odpowiedzialności za sprawy miasta. W dodatku, zlekceważono kołobrzeżan, którzy wzięli udział w konsultacjach i wyrazili swoje zdanie. To oznacza, że konsultacje mają sens tylko wtedy, gdy ich wyniki są zgodne z wizją władzy. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama