Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

bieńkowski kołobrzeg

Portal "Miastokolobrzeg.pl" czytają nawet ci, którzy twierdzą, że tego nie robią, albo i ci, którzy próbują nas obrażać na różne sposoby, gdyż to jedyny sposób ujścia ich życiowych frustracji. Szczególną atencją darzą nas radni opozycji w Radzie Powiatu. Najczęściej nie mają nic do powiedzenia i gdyby nie otwierali ust, łatwiej byłoby im pobierać diety za nic i jakoś przetrwać do wyborów. To jednak jest zbyt trudne, ale nie mamy na to żadnego wpływu. Staramy się jednak kronikarsko odnotowywać różne ciekawostki.

Tym razem, nasi redaktorzy odkryli aktywność na Facebooku konta "henryk.bienkowski.165". Są tam zdjęcia związane z rodziną lidera opozycji w Radzie Powiatu, a ktoś korzystający z tego konta, postanowił w temacie PŻB skomentować opublikowany artykuł, porównując nasz portal z portalem "Sok z Buraka". Ostatnio jest to modne określenie wśród pisowskich funkcjonariuszy w związku z publikacjami reżimowej telewizji publicznej. Chcieliśmy mieć pewność, czy to konto radnego Henryka Bieńkowskiego, ale to nie takie łatwe, gdyż takich kont na Facebooku są aż... cztery! Nie ma pewności, którego konta używa sam radny i czy on jest autorem wpisu. Napisaliśmy do niego, ale oczywiście odpowiedź nie nadeszła. Panu radnemu życzymy zdrowych i wesołych świąt, które podobno odmieniają ludzi. Na szczęście, Bieńkowskiemu chyba to nie grozi...

Robert Dziemba

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama