Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

port kołobrzeg

Z Arturem Lijewskim rozmawiamy w audycji "Studio Reduta" o rozbudowie kołobrzeskiego portu i farmach wiatrowych. Jak mówi prezes Zarządu Portu Morskiego, ma zostać zrealizowany remont części nabrzeży i głowicy falochronu zachodniego. Zapytaliśmy więc, czy biorąc pod uwagę sytuację jednoimiennej gospodarki kołobrzeskiej, gdzie drugi jej filar mógłby stanowić port i gospodarka morska, możliwa jest do realizacji koncepcja Polskiej Żeglugi Bałtyckiej z 1974 roku. Prezes wskazuje, że budowa kołobrzeskiego awantportu jest bardzo dobrym pomysłem, choć kosztownym. Co może przynieść rozbudowa portu Kołobrzegowi? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy w "Studio Reduta".

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama