Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Piotr Rybczyński i Robert Dziemba komentują ostatnie wydarzenia w naszym mieście. Komentują sprawę chęci przejęcia przez samorządowców budynku Komendy Powiatowej Policji. Sprawa ujrzała światło dzienne, bo pochwaliła się tym prezydent Anna Mieczkowska. W kolejce do komendy stał już starosta Tomasz Tamborski. A może się okazać, że policjanci w budynku przy ul. Kilińskiego będą jeszcze długo. Poruszany jest także temat budowy schroniska i wizyt w urzędzie posła Czesława Hoca, którymi jednak miasto, a właściwie prezydent na Facebooku się nie chwali. W konsekwencji, poseł pisze na swoim profilu, że zdobył dla miasta 3,65 mln zł na budowę schroniska, ale nikt mu nie dziękuje, nikt nie robi specjalnej konferencji prasowej, choć wydarzenie jest niecodzienne i na pewno zainteresuje miłośników zwierząt w Kołobrzegu. Dlaczego tak się dzieje? Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama