Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

woźniak pełechata kołobrzeg

W dzisiejszej audycji "Studio Reduta" gościliśmy zastępcę prezydenta miasta ds. gospodarczych Ewę Pełechatą, z którą rozmawialiśmy o sytuacji przedsiębiorców w okresie pandemii, a także przedłużaniu umów przez Urząd Miasta Kołobrzeg. Pełechata wskazuje, że miasto nikogo nie uprzywilejowuje, a kto ma wątpliwości, może to sprawdzić. Nie jest też tak, że wybrańcy władzy mogą liczyć na 9-letnie dzierżawy, bo powyższe następuje na rygorystycznych zasadach. W przypadku kontrowersyjnej "Karczmy Solnej", jak wskazywała zastępczyni prezydent miasta, czynsz został podwyższony o 500 procent. Następnie rozmowa zeszła na temat schroniska i wczorajszych kontrowersji dotyczących planowanej budowy tego obiektu na działce przy ul. 6. Dywizji Piechoty, w toczeniu innych działek. Jak mówi Ewa Pełechata, obecnie trwają prace na d projektem, ale nie ma innej działki w mieście. Dlatego władze miasta będą chciały przekonać działkowców do swojego pomysłu.

Z kolej Jacek Woźniak, szef Klubu Radnych Niezależnych uważa, że prezydent wprowadziła w błąd i radnych i mieszkańców, bo deklarowała realizację schroniska na działce przy stacji paliw przy ul. 6. Dywizji Piechoty, a w tym czasie, gdy odpowiadała na jego interpelację, robiła to już na terenie zalewowym. - To nie są przycupki, to nie są ławki na skwerach, to jest bardzo poważna inwestycja - mówi Woźniak i uważa, że zachowanie władz miasta jest nieodpowiedzialne. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama